Wednesday, 31 May, 2023

Hatay Tarihi

Hatay Tarihi

single post

  • Home
  • Entegre Dünyası
Uncategorized

Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cihet kasılmau olarak 2015 senesinde kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik kolünde canlılık göstermiştir. Entegre Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birsonsuz elektronik deeğlenceli, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül kadar ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis zarfında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde canlılık göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kolündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını kesiksiz olarak vüruttirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası yürekin az çok önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve mütehassıs bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve sağlıklı iş uzatmak yürekin çallıkışmaktadır. Hassaten, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası dayanak ve yol servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde canlılık göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve alıcı odaklı iş anlayışı sunarak, elektronik kolünde öncü firmalar beyninde belde almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına mutabık çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

0 comment on Entegre Dünyası

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://esenyurtmarangoz.name.tr/ http://saatbakimi.name.tr/ https://kibriswebtasarimseo.name.tr/ https://fantastik.name.tr/ https://hobieglenceurunleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al